RZECZYWISTY STAN

Apple TV

Nie możesz połączyć się z Apple TV? Próbujesz otworzyć Apple TV, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Apple TV działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Apple TV działa!

Apple TV częste awarie

TV tradycyjny poprzez kabel staje się coraz bardziej przestarzałe. Teraz dominuje na rynku są urządzenia inteligentne oprogramowanie, które łączą się z Internetem, w którym użytkownicy mogą cieszyć się ulubionymi platform, takich jak Netflix, Amazon Prime, Disney +, HBO między innymi. Tak uznane marki Apple wprowadziła Apple TV, która jest zawartość Urządzenie gra z 4k i w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami firmy Apple, interfejs AppleTV jest dość praktyczne i intuicyjne. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli chcesz mieć dobrą pracę urządzenia wymagane jest podłączony do sieci internet.

AppleTV czasami może generować błędy w reprodukcji, a potem porozmawiamy o najczęstszych i jak go rozwiązać.


Czasami przeglądając niektóre z naszych ulubionych aplikacji wideo pojawi się ten komunikat o błędzie do nas „Wystąpił błąd podczas ładowania tej zawartości”. Ten problem może być spowodowany przez złe połączenia z Internetem, więc użytkownik musi naprawić urządzenie jest podłączone do sieci i zapewniają, że bez ingerencji w okolicy. Jeśli jesteś podłączony do sieci Wi-Fi, skontaktuj się z innym urządzeniem sieciowym, które działa prawidłowo. Można także spróbować połączyć się z siecią Wi-Fi różny. Można spróbować zrestartować router, a jeśli problem nie ustąpi zalecamy skontaktować się z operatorem sieci.

W przypadku połączenia z siecią bardziej bezpośredni i lepiej zaleca się AppleTV jest podłączony przez AirPort lub połączenia kablowego.

Czasami niektóre routery nie są kompatybilne z tym urządzeniem, więc należy upewnić się, że router działa doskonale z AppleTV.

Jest nadzieja, że ​​ten artykuł był pomocny, aby naprawić błąd.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Apple TV? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Apple TV, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Apple TV, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Apple TV do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Apple TV na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Apple TV


Kopiuj URL