RZECZYWISTY STAN

Canal+ Yomvi

Nie możesz połączyć się z Canal+ Yomvi? Próbujesz otworzyć Canal+ Yomvi, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Canal+ Yomvi działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Canal+ Yomvi działa!

Canal+ Yomvi częste awarie

Yomvi, jest platformą, która oferuje cyfrowe wideo z transmisji na żywo. Należy ona do grupy Telefonica i jest wyłącznie dla Movistar +. Można uzyskać dostęp Yomvi na wszystkich urządzeniach, również zaletą tej platformy mogą wprowadzić go za granicą.

Yomvi biorąc pod uwagę możliwość swoim użytkownikom możliwość oglądania na żywo kanałów, które są zaangażowane w swoim tempie, w uzupełnieniu do jego dużego katalogu serii dokumentalnych, filmów, między innymi. Yomvi Inną korzystną cechą jest to, że można korzystać z różnych treści równocześnie na oddzielnych urządzeń, to znaczy, można oglądać na ekranie telewizora, tablet i telefon w tym samym czasie.

Niektórzy użytkownicy narzekali Yomvi, bo czasami rzuca się komunikaty o błędach platformy.


„Błąd 3222” jest błąd dostępu video i zwykle jest spowodowane tym, że adres IP nie znajduje się w Hiszpanii, lub może być, ponieważ zawartość nie jest publikowany. W tym celu zaleca się użycie VPN, aby zmienić adres IP rozwiązać, w niektórych przypadkach możliwe jest problem z routerem, więc zaleca się go i skontaktować się z operatorem sieci restart.


„Błąd 6030” jest związane z Microsoft Silverlight (Microsoft plugin Yomvi wymagana do wyświetlenia w przeglądarce). Aby rozwiązać ten przykry problem zaleca się uaktualnienie do najnowszej wersji Silverlight, trzeba upewnić się, że jest włączona w przeglądarce.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Canal+ Yomvi? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Canal+ Yomvi, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Canal+ Yomvi, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Canal+ Yomvi do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Canal+ Yomvi na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Canal+ Yomvi


Kopiuj URL