RZECZYWISTY STAN

Township

Nie możesz połączyć się z Township? Próbujesz otworzyć Township, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Township działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Township działa!

Township częste awarie

Township, to gra city-building, w której gracz rozwija strategie i zarządzanie dorywczo cięcia. Ta gra jest specjalnie dla tych, którzy lubią do zarządzania, budowania i zbierać przedmioty, Township główną cechą jest to, że gracz jest odpowiedzialny za dość zarządzać całą grę, ponieważ w przeciwnym razie miasto nie będzie rosnąć.

W tej grze użytkownik będzie burmistrz, inżynier i ekonomista terytorium. Można zrobić, aby zacząć rosnąć gospodarki z sektora surowcowego, zbiorem roślin i pielęgnacji zwierząt gospodarskich. Korzystanie czasie rzeczywistym jako zasób do czerpania korzyści, aby uzyskać wystarczającą ilość elementów do pociągów towarowych obciążenia i odbieranie materiałów budowlanych.

Niektórzy użytkownicy składać reklamacje po uruchomieniu gry, więc następnie wskazać, jak to naprawić.


W niektórych przypadkach gra może nieoczekiwanie zakończyć i wyświetla urządzenie staje się czarny. Aby rozwiązać ten problem, należy wyłączyć telefon, należy odczekać kilka minut, a następnie ponownie otworzyć grę ponownie. Można także spróbować usunąć i ponownie zainstalować grę.


Jest to bardzo często dla użytkowników Windows Phone mają problemy z pobieraniem tej grze i rzucają się komunikat o błędzie „ma coś nieoczekiwanego się stało.” Aby rozwiązać ten irytujący komunikat zaleca użytkownikowi zainstalować grę w pamięci telefonu komórkowego.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Township? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Township, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Township, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Township do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Township na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Township


Kopiuj URL