RZECZYWISTY STAN

Twitter

Nie możesz połączyć się z Twitter? Próbujesz otworzyć Twitter, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Twitter działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Twitter działa!

Twitter częste awarie

Twitter to serwis społecznościowy chwili. To pozwala na pisanie wiadomości do 140 znaków. Elementy, które czynią Twitter Social Network „są tematy Trendy” i hashtags. Wielu użytkowników Twittera zdefiniować jako zabawy i efektywnego sieci społecznej. Jego zawartość jest tak innowacyjny, że powoduje wielkie uzależnienie. Orzeczenie, że na pewno jest powtarzany w Twitter jest typowy komunikat o błędzie.


Oznacza to, że Twitter jest obecnie przeciążony. Fakt ten oznacza, że ​​nie można uzyskać dostęp do dowolnej treści. Niestety, tylko odpowiedzieć możemy dać, to czekać, aż system powróci do normalnej pracy. Pamiętaj, aby uniknąć większości komunikatów o błędach, należy sprawdzić połączenie z Internetem i prawidłowe działanie. Mamy nadzieję, że informacja była przydatna poznać przyczynę błędu Twitterze. 

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Twitter? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Twitter, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Twitter, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Twitter do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Twitter na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Twitter


Kopiuj URL