RZECZYWISTY STAN

UTorrent

Nie możesz połączyć się z UTorrent? Próbujesz otworzyć UTorrent, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy UTorrent działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa UTorrent działa!

UTorrent częste awarie

uTorrent to program komputerowy, w którym pliki są pobierane za pośrednictwem sieci P2P. Jest dostępny dla systemów operacyjnych Microsoft Windows i Mac OS, wszystkie wersje uTorrent są napisane w języku C ++ i ma ponad 54 języków.

uTorrent nie ma żadnego uszkodzonego serwera opartego na komputerach użytkowników w celu utworzenia dużej bazy danych.

Użytkownicy, którzy korzystają z tej platformy udostępnić folder można uzyskać dostęp do programu, aby kupić czy istnieje jakikolwiek plik, że inny wniosek użytkownik uTorrent. Użytkownicy znajdą tu wiele filmów, seriali, filmów dokumentalnych, muzyki, dokumentów, obrazów, między innymi. Posiada wersję pulpicie lub w wersji internetowej.

Niektórzy użytkownicy narzekali uTorrent.


Komunikat o błędzie „System nie może odnaleźć określonej ścieżki”, może to być spowodowane przez inne programy, które zakłócają systemu wymiany plików. Aby rozwiązać ten komunikat o błędzie, użytkownik będzie musiał usunąć właściwości folderu docelowego na to przejdź do Właściwości> Ogólne> Atrybuty> odznacz pole tylko do odczytu> Zastosuj.

Innym możliwym rozwiązaniem jest, aby usunąć plik zostanie pobrany nieprawidłowo, w tym prawym przyciskiem myszy na pliku torrent popełnione> Usuń> Usuń .torrent + danych”.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z UTorrent? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z UTorrent, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do UTorrent, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać UTorrent do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy UTorrent na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów UTorrent


Kopiuj URL