RZECZYWISTY STAN

Vimeo

Nie możesz połączyć się z Vimeo? Próbujesz otworzyć Vimeo, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Vimeo działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Vimeo działa!

Vimeo częste awarie

Jesteśmy w epoce cyfrowej, gdzie mnożą się sieci społeczne, Vimeo jest jednym z nich, gdzie można zobaczyć i filmy akcji, cechą tej rede społecznej nie znajdziemy reklamy w swoich filmach. Można również włączyć ten odtwarzacz na stronie internetowej, a ponieważ jest to platforma online awarie często występują w nim.

Różne czynniki mogą powodować komunikaty o błędach, aby być rzucony na Vimeo, dlatego zebraliśmy kilka najczęściej komunikaty błąd z możliwych rozwiązań, aby nadal korzystać z tego wspaniałego sieć społeczną.


„Ten film nie mogą być odtwarzane w obecnej konfiguracji” Ten komunikat o błędzie jest najczęściej przez Internet i pojawia się zwykle wtedy, gdy nie mają zintegrowane Adobe Flash Player w przeglądarce, aby rozwiązać ten problem, markę czy masz zainstalowany Flash gracz przypadku mieć program zainstalowany w przeglądarce trzeba mieć najnowszą aktualizację. Jeśli zaznaczysz kroki i nadal ten komunikat, zaleca się, że pamięć podręczna i pliki cookie są usuwane.


Komunikat o błędzie „Niestety. Wystąpił błąd do obciążenia tego filmu”. Kiedy ta wiadomość, ponieważ jest na czas pobierania wideo i sesja klient skończy. Ten problem został rozwiązany poprzez wybranie odroczony sekcję skanowania obsługi dużych plików.


Komunikat o błędzie: ""Private Video"". Zdarza się to najczęściej wtedy, gdy film, który chcesz odtworzyć jest prywatny, dlatego konieczne jest, aby zawsze mieć otwartą sesję. Jeśli nadal widzisz ten komunikat to dlatego, że właściciel filmu nie została podana do wiadomości publicznej i nie może być postrzegane przez nikogo, ale przez ludzi dałeś dostęp.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Vimeo? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Vimeo, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Vimeo, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Vimeo do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Vimeo na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Vimeo


Kopiuj URL