RZECZYWISTY STAN

Virtual DJ Music Mixer

Nie możesz połączyć się z Virtual DJ Music Mixer? Próbujesz otworzyć Virtual DJ Music Mixer, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Virtual DJ Music Mixer działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Virtual DJ Music Mixer działa!

Virtual DJ Music Mixer częste awarie

VirtualDJ jest muzyka mieszanie oprogramowania dla formatów audio i wideo oraz interfejs, który symuluje mieszania. Stworzony przez Atomix Productions i skierowany przede wszystkim do DJ. Jest on kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows i Mac OS. Dostępne w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i chińskim.

Ten program jest całkowicie darmowy w wersji VirtualDJ domu, ale oferuje również opcje płatności z VirtualDJ Pro i VirtualDJ Business.

VirtualDJ może odtwarzać różne formaty audio MP3, WAV, OGG, AAC oraz wideo AVI, MPEG, DivX. To także pozwala na nagrywanie sesji, tworząc spersonalizowane playlisty i znaków interpunkcyjnych, biblioteki importu i eksportu.

Jednak czasami obecne problemy VirtualDJ 64-bitową wersję VDJ2020 ze zintegrowaną grafiką.


X64 Błąd VDJ2020 film bez obrazu. Aby rozwiązać ten użytkownik powinien wykonać następujące czynności:

1. Pobierz DirectX emulator do realizacji siły stosowania w konkretnej wersji DirectX.

2. Należy uruchomić program w trybie administratora powyżej. Jeśli system Windows wysyła ostrzeżenie, użytkownik musi zaakceptować, aby zapisać zmiany.

3. Następnie otworzy się nowe okno, w którym użytkownik musi kliknąć przycisk wielokropka i znaleźć wykonywalny VDJ, droga do tego jest „C: Program Files VirtualDJ”

4. Użytkownik musi sprawdzić pola „kontrolowaniu”, „wykonania” i „Siła Warp”.

5. Na koniec kliknij przycisk OK, aby zastosować zmiany.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Virtual DJ Music Mixer? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Virtual DJ Music Mixer, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Virtual DJ Music Mixer, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Virtual DJ Music Mixer do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Virtual DJ Music Mixer na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Virtual DJ Music Mixer


Kopiuj URL