RZECZYWISTY STAN

VMware Workstation

Nie możesz połączyć się z VMware Workstation? Próbujesz otworzyć VMware Workstation, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy VMware Workstation działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa VMware Workstation działa!

VMware Workstation częste awarie

VMware jest oprogramowanie do wirtualizacji i jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi. VMware ma możliwość uruchamiania systemu operacyjnego, dokładnie tak, jak gdyby był zainstalowany na serwerze fizycznym, nie trzeba być tak, ponieważ te systemy operacyjne są w innych systemach znanych jako gospodarz. VMware jest w stanie zarządzać całym środowiskiem wirtualnym, aby uruchomić dowolny system operacyjny, który jest na gospodarza.

Jednak możliwe jest, że niektórzy użytkownicy napotkają się komunikat o błędzie „Błąd wewnętrzny” w Vmware, tak aby nie Down've kompilowane kilka możliwych rozwiązań tego przykry problem.


„Błąd wewnętrzny”, aby rozwiązać ten problem zaleca się wykonać następujące kroki:

VMware 1. Uruchom jako administrator.

2. Uruchomić VMware Authorization Service. Aby to zrobić, przejdź do sekcji ""otwartych Services: Start> Uruchom>"" services.msc ""> Name Service Request> Naciśnij V dostępu VMware Usługi> pewien, że to nie działa VMware> uruchom usługę.""

3. Ponownie zainstalować Vmware od przywrócenia. W tym celu należy przejść do Panelu sterowania> aplikacje i funkcje> Vmware zlokalizować i prawy przycisk myszy> naprawa.

4. ponownego uruchomienia maszyny wirtualnej.

Oto kilka rozwiązań, aby rozwiązać komunikat o błędzie „Błąd wewnętrzny” w VMWare nadziei, że te kroki zostały pomocne.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z VMware Workstation? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z VMware Workstation, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do VMware Workstation, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać VMware Workstation do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy VMware Workstation na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów VMware Workstation


Kopiuj URL