RZECZYWISTY STAN

Wasteland 3

Nie możesz połączyć się z Wasteland 3? Próbujesz otworzyć Wasteland 3, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Wasteland 3 działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Wasteland 3 działa!

Wasteland 3 częste awarie

Wasteland 3 to gra fabularna oparta na aktualizację plutonem, który wchodzi walki turowej. Rozgrywka może być synchroniczny i asynchroniczny multiplayer. Osadzona w postapokaliptycznym torfowiskach Colorado.

Wasteland 3 jest rozwijany przez inXile Entertainment i wydana przez Deep Silver dla Windows, Linux, Mac OS, Xbox One i platform PlayStation. Jest częścią sequel gry Wasteland 2.

Można jednak Wasteland 3 awarie występujące w komputerze więc zebraliśmy kilka możliwych rozwiązań.


Niektórzy użytkownicy narzekali bo Wasteland 3 bloki na początek. Aby naprawić tę usterkę zalecamy następujące rozwiązania:

Rozdzielczość 1 - Sprawdź integralność plików

Pliki skorumpowanych może być główną przyczyną bloku gier, tak aby zweryfikować integralności pliku zalecamy odwiedzić Steama> Biblioteka> kliknij prawym przyciskiem myszy na Wasteland 3> Właściwości> Pliki lokalne> Sprawdź integralność plików gry.

Rozwiązanie 2 - sterowniki graficzne Aktualizuj

Aby rozwiązać potrzebna jest tego typu błąd, aby zaktualizować wszystkie sterowniki i oprogramowanie systemu operacyjnego.

Z drugiej strony, możliwe jest, że niektórzy gracze błędnie złożone pustkowiu 3 Zapisz na komputerze. Aby rozwiązać ten problem zalecamy następujące:

Rozwiązanie 1 - Dołącz wyjątki

Czasami w tym grę na liście wyjątków Obrońca może rozwiązać ten problem. Aby to zrobić, przejdź do Start> Ustawienia> Aktualizacja i zabezpieczenia> Windows> ochronę przed wirusami i zagrożeniami> wyłączeń> Dodaj lub usuń wykluczenia> dodać wykluczenie> wybrać folder Wasteland 3> dodać folder Defender.

Rozwiązanie 2 - wyłączyć autosave

Aby wyłączyć odchodzenie autozapisu do gry Wasteland 3> Opcje grać> automatyczny zapis w liście Gameplay> wyłączyć autosave. Ponownie uruchomić grę, aby zastosować zmiany.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Wasteland 3? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Wasteland 3, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Wasteland 3, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Wasteland 3 do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Wasteland 3 na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Wasteland 3


Kopiuj URL