RZECZYWISTY STAN

Webex

Nie możesz połączyć się z Webex? Próbujesz otworzyć Webex, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Webex działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Webex działa!

Webex częste awarie

Webex jest narzędziem, które pozwala na spotkaniach wideo online i pozwala także na pracę z prezentacji, dokumentów odwoławczych, również udostępnić dowolny plik lub aplikację, Windows i adresy aktualnie otwartych plików. Jest możliwe przywileje uczestników zapisywać, przechowywać, drukować i wyświetlać widoki i udostępnione dokumenty i prezentacje.

Webex jest powszechnie stosowany do wirtualnych spotkań, odległych i interaktywnych sprzedaży, wsparcia technicznego, marketingu i występy na żywo.

Webex cechuje bardzo stabilny i nie ma komunikatów o błędach często, ale czasami może rzucać się następujący komunikat o błędzie:


Komunikat o błędzie „Automatyczne parowanie jest wyłączona”. Pojawia się, gdy próbuje użytkowników do dzielenia ekranu dostępu, ale parowanie jest wyłączone. Aby rozwiązać ten irytujący komunikat użytkownik musi kliknąć przycisk „automatyczne parowanie jest wyłączona” na ekranie widoku wspólne.

Jeśli problem nie ustąpi użytkownik ma możliwość zgłosić błąd poprzez Pomoc> Wyślij problemów raportu. Możliwe jest również, aby skontaktować się z pomocą techniczną dla lepszego rozwiązania.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Webex? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Webex, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Webex, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Webex do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Webex na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Webex


Kopiuj URL