RZECZYWISTY STAN

Webroot

Nie możesz połączyć się z Webroot? Próbujesz otworzyć Webroot, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Webroot działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Webroot działa!

Webroot częste awarie

Webroot, oprogramowanie cyberbezpieczeństwa, które chroni przedsiębiorców i konsumentów. Oprogramowanie to łączy w sobie wiele wektorowych warstw ochrony, który zatrzymuje się zagrożeniom związanym z e-maili, w trakcie przeglądania stron w Internecie, adresy URL w reklamach, aplikacje i więcej.

Webroot jest dostępna dla komputerów, a także dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS.

Webroot główną cechą jest to, że oprogramowanie jest bardzo lekki i nie zajmuje dużo miejsca. Oferuje on również użytkownikom 1 GB przestrzeni online, aby wykonać kopię zapasową danych i przywracać je w razie potrzeby z dowolnego miejsca.

W niektórych przypadkach Webroot zgłasza komunikaty o błędach, takich jak:


Częstym problemem jest zainstalowanie Webroot, choć ma być kompatybilny z większością oprogramowania, ale może czasami występuje konflikt. Aby rozwiązać ten próbę zamknięcia oprogramowania, aby to zrobić kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę w zasobniku systemowym Webroot, kliknij „Wyłącz ochronę.” Następnie uruchom ponownie Webroot Aby to zrobić: przycisk Start> Programy> Webroot.

Jeśli problem nie ustąpi zalecamy kontakt z pomocą techniczną dla specjalistów, aby zapewnić lepsze rozwiązanie tego problemu. Pamiętaj, aby dostarczyć wszystkie rodzaje informacji.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Webroot? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Webroot, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Webroot, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Webroot do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Webroot na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Webroot


Kopiuj URL