RZECZYWISTY STAN

Winamp

Nie możesz połączyć się z Winamp? Próbujesz otworzyć Winamp, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Winamp działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Winamp działa!

Winamp częste awarie

Winamp to darmowy odtwarzacz multimedialny dystrybuowane przez Nullsoft wyłącznie dla platformy Microsoft Windows. Winamp charakteryzuje się łatwym i prostym interfejsem, oprócz jest uważany za najlepszy odtwarzacz multimedialny i stał się najczęściej używanym odtwarzacz audio na świecie. Ta aplikacja jest całkowicie darmowa i jest zdolny do odtwarzania VCD wideo, konwertować MP3 do WAV i vice versa. Jest również w stanie wyodrębnić audio z plików wideo, wyświetlać teksty piosenek, wśród innych funkcji.

Jako aplikacja dla komputerów, które mogą niekiedy występować usterka Winamp systemem.


Komunikat o błędzie „Kod błędu 8878 Winamp” Ten komunikat pojawia się, gdy nie powiedzie się lub Winamp awarii, gdy jest uruchomiony. Program może być niekompatybilne i to działa tak długo, jak Winamp, mogą również wystąpić problem pamięci lub infekcji wirusowej.

Aby rozwiązać ten problem, użytkownik musi zastosować następujące metody:

Metoda 1: Otwórz Menedżera zadań, klikając Ctrl + Alt + Delete w tym samym czasie, a następnie przejść do „procesu” programów Tab i zatrzymania, jeden po drugim, a następnie kliknij „Zakończ proces”.

Metoda 2: „Upgrade lub odinstalować” Aktualizacja Winamp dla tego typu w polu wyszukiwania „Panel sterowania”> „Odinstaluj program”> Winamp>

Jeśli więc problem jest z powodu konfliktów z programu antywirusowego, użytkownik musi zaktualizować Antywirus i musi przeprowadzić skanowanie komputera.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Winamp? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Winamp, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Winamp, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Winamp do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Winamp na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Winamp


Kopiuj URL