RZECZYWISTY STAN

Windows 10

Nie możesz połączyć się z Windows 10? Próbujesz otworzyć Windows 10, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Windows 10 działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Windows 10 działa!

Windows 10 częste awarie

System Windows 10 jest obecny system operacyjny opracowany przez Microsoft dla komputerów. Ta wersja jest najnowsza wersja dla produktów firmy Microsoft, takich jak komputery PC, laptopy, tablety, smartfony i Xbox One.

W tym systemie operacyjnym to w pakiecie Microsoft przeglądarki przewagę również można zalogować się poprzez odcisk palca lub rozpoznawania twarzy. Główną cechą systemu Windows 10 jest to, że menu zostało zaprojektowane od podstaw, dzięki czemu użytkownik poprzez szereg zastosowań i opcji można zmienić rozmiar i poszerzyć ekran opcja ta jest korzystna dla urządzeń dotykowych.

Być może czasami obecne problemy z systemem Windows 10, tak potem wskaże możliwe rozwiązania.


Komunikat o błędzie „SESSION_HAS_VALID_VIEWS_ON_EXIT”. Jest to zazwyczaj najbardziej powszechne komunikat błędu między użytkownikami, tak aby rozwiązać ten powinien zostać zweryfikowany, że nie istnieją oczekujące aktualizacje.

Użytkownik musi kliknąć przycisk Windows + i> Ustawienia> Zabezpieczenia> Update i Windows Update> Sprawdź aktualizacje. Zainstalować dostępne aktualizacje i ponownie uruchomić urządzenie.

Innym możliwym rozwiązaniem jest, aby naprawić błędy, które istnieją w systemie za to kliknij Windows + i> Command Prompt (Administrator), użytkownik musi uruchomić jeden po drugim następujące polecenia:

Sfc / scannow

Dism.exe / online / cleanup-image / scanhealth

Dism.exe / online / clean-up-image / restorehealth

Dism.exe / online / cleanup-image / startcomponentcleanup

Mamy nadzieję, że ten poradnik był pomocny w rozwiązaniu irytujący komunikat o błędzie. Jeśli problem nie ustąpi użytkownik jest zalecany do stykowej dla lepszego rozwiązania.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Windows 10? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Windows 10, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Windows 10, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Windows 10 do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Windows 10 na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Windows 10


Kopiuj URL