RZECZYWISTY STAN

WinZip

Nie możesz połączyć się z WinZip? Próbujesz otworzyć WinZip, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy WinZip działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa WinZip działa!

WinZip częste awarie

WinZip to program, który umożliwia zakup plików, szyfrowanie plików. To oprogramowanie jest dostępne dla systemów operacyjnych Windows, Mac OS, a także dostępne dla iOS i Androida.

WinZip to program płatności, ale ma bezpłatną wersję próbną. Za pomocą tego programu możliwe jest wyodrębnienie plików RAR i BZ2. Możliwe jest również, istniejące pliki Zip nagrane na płytach CD lub DVD. Posiada również programowanie WinZip kreatora zadań, które wysyłają raporty e-mail i automatycznie pliki zip.

Można przedstawić komunikaty o błędach WinZip do biegu, bo wskazują, jak rozwiązać te problemy.


Komunikat o błędzie ""Header Corrupt"". Ten błąd może być, ponieważ nie ma komplikacji w procesie instalowania programów, które zostały pobrane.

W tym celu zaleca się użycie innej kompresji (7-Zip, WinRAR, Zipware) rozwiązać.


""Błąd 740"". To oznacza, że ​​WinZip jest skonfigurowany jako administrator, to oznacza, że ​​aby otworzyć plik zwiększonych przywilej lokalnego administratora, aby uzyskać dostęp to jest potrzebne.

W tym celu użytkownik musi zalogować się do komputera przy użyciu konta administratora dla tego naprawić kliknij prawym przyciskiem myszy przejdź do aplikacji Właściwości> Zgodność> zaznacz pole wyboru Uruchom ten program jako administrator.

Zawsze uruchomić program WinZip jako administrator.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z WinZip? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z WinZip, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do WinZip, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać WinZip do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy WinZip na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów WinZip


Kopiuj URL