RZECZYWISTY STAN

Wordpress.com

Nie możesz połączyć się z Wordpress.com? Próbujesz otworzyć Wordpress.com, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Wordpress.com działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Wordpress.com działa!

Wordpress.com częste awarie

Dziś, w którym wszystko jest obsługiwane za pośrednictwem Internetu i stron internetowych, WordPress jest najprostszym sposobem, aby stworzyć stronę internetową lub bloga. Następnie WordPress to system zarządzania treścią (CMS), który pozwala na tworzenie blogu lub innej stronie internetowej.

WordPress to system zarządzania treścią typu open source, co oznacza, że ​​mogą być używane przez każdego, czy można również zmodyfikować swoje oprogramowanie za darmo. WordPress jest uważany za narzędzie, które ułatwia zarządzanie zawartością bez znajomości programowania.

WordPress posiada system wtyczek, który pozwala rozszerzyć możliwości strony internetowej w celu uzyskania bardziej elastyczny CMS.

Możliwe jest, że w niektórych przypadkach orzeczenie WordPress, więc zebraliśmy najbardziej i jak można sobie pozwolić.


Komunikat o błędzie „Witryna ma problemy techniczne.” Ten błąd oznacza nic więcej i nic mniej niż Twoja strona zostanie usunięty, więc najbardziej prawdopodobne jest to, że nie jest dostępny w obu nakładka lub backend. W wielu przypadkach może być to błąd, ponieważ nie jest to konflikt między plugin lub tematu.

Aby rozwiązać ten irytujący komunikat o błędzie, użytkownik musi sprawdzić pocztę ponieważ administratorzy WordPressa wysłaniu komunikat informujący Cię nazwę wtyczki lub obawia się, że przyczyna konfliktu i link, aby umieścić na stronie w „trybie odzyskiwania”.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Wordpress.com? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Wordpress.com, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Wordpress.com, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Wordpress.com do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Wordpress.com na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Wordpress.com


Kopiuj URL