RZECZYWISTY STAN

World Of Warcraft

Nie możesz połączyć się z World Of Warcraft? Próbujesz otworzyć World Of Warcraft, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy World Of Warcraft działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa World Of Warcraft działa!

World Of Warcraft częste awarie

World of Warcraft jest masywnie multiplayer gry do gry online z komputera. Gra jest dostępna dla systemów Windows i Mac OS X.

Ta gra jest oparta na fikcyjnym świecie i historii Warcrafta, w której gracz wciela się w rolę rytualny charakter, który współdziała z innymi, również rozwija się w sytuacjach środowiska fantazji.

Jest możliwe, że World of Warcraft to komunikaty o błędach ze względu na to gra on-line, to daje pewne rozwiązania, które mogą być stosowane do takich błędów.


Jest możliwe, że gracz może uruchomić się komunikat o błędzie „WOW Error # 132 (0x8500084)”. Ten komunikat jest specjalnie dla użytkowników systemu Windows, który pojawia się po uaktualnieniu do systemu Windows 10, ponieważ system nie przetwarza tymczasowe pliki gry. Można również zobaczyć ten błąd, ponieważ nie są uszkodzone pliki niekompatybilne sterowniki i problemy z przestarzałego sprzętu.

Aby rozwiązać ten problem gracz będzie usunąć pliki tymczasowe w grze, konieczne jest również, że kierowca wideo jest aktualizowana. Jeśli problem nie ustąpi użytkownik musi wyłączyć Zaporę systemu Windows Defender, ponieważ to narzędzie bezpieczeństwa zwykle chronione przed nieautoryzowanym dostępem. Wreszcie, jeśli problem nie zostanie rozwiązany z powyższym zaleca się, aby ponownie zainstalować World of Warcraft.


Niektórzy gracze skarżyli się w czasie, ponieważ następujący komunikat o błędzie: „WOW51900319 błędzie”. Ten komunikat pojawia się, gdy Blizzard zmniejsza opóźnienia spowodowane serwerów sieciowych World of Warcraft jest odłączony, możliwe jest również, że ten błąd pojawia się, gdy istnieje niskie Internet.

Aby rozwiązać ten komunikat o błędzie jest konieczne, aby mieć połączenie z siecią następuje po sprawdzeniu tego komunikatu zaleca się, aby korzystać z odtwarzacza marki kabla Ethernet w ten sposób połączenie sieciowe jest znacznie szybszy jest idealny do gier. Jeśli problem nie ustąpi, należy skontaktować się z operatorem sieci w tym rozwiązać problemy z siecią.

W niektórych przypadkach możliwe jest, że niektóre serwery w poszczególnych regionach są mocno obciążone więc gra rzucił wiadomości, zalecamy użytkownikowi korzystanie z VPN do łączenia się z innym serwerem, dzięki czemu można grać spokojnie.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z World Of Warcraft? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z World Of Warcraft, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do World Of Warcraft, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać World Of Warcraft do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy World Of Warcraft na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów World Of Warcraft


Kopiuj URL