RZECZYWISTY STAN

Xbox Live

Nie możesz połączyć się z Xbox Live? Próbujesz otworzyć Xbox Live, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Xbox Live działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Xbox Live działa!

Xbox Live częste awarie

Xbox Live jest znany jako usługa online Xbox One. Platforma ta umożliwia użytkownikom rozrywkę aplikacji z telewizji, filmów, gier teraz, muzyka ... Jest to darmowa wersja znana jako „Silver” i innymi anomenada płatności „złoto”. Obecnie kod błędu, który uniemożliwia sprawne funkcjonowanie tego ideału dla miłośników platformy Xbox.


Kod 4220 jest przykry problem, który może uniemożliwić odtwarzanie gier multiplayer. Są szanse, że są związane z problemami z łącznością. Pierwszą rzeczą, aby sprawdzić, czy masz ten błąd jest to, że sistem aktualne. Jeśli nie, należy wykonać aktualizacje, które są dostępne. Jeżeli nie ustąpi błędach na ekranie, uruchom konsolę lub zalogować się na swoje konto na Xbox Live. Jeśli pojawi się kod błędu 8016a04b gdy wykupisz prepaid kod na Xbox Live, prepaid kod starasz do użytku nie odpowiada kraj lub region konta. Kolejny kod błędu jest nieco irytujące, że pokażemy poniżej.


Wiąże się to z kodów prepaid, ponieważ oznacza, że ​​kod, którego chcesz użyć, nie jest ważne z kraju we własnym zakresie. Aby rozwiązać ten problem, należy najpierw sprawdzić lokalizację, w której zakupiono prepaid konto, a jeśli nie pasuje, to nie będzie możliwe, aby zastosować żądany kod.


Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Xbox Live? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Xbox Live, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Xbox Live, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Xbox Live do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Xbox Live na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Xbox Live


Kopiuj URL