RZECZYWISTY STAN

ZipRecruiter

Nie możesz połączyć się z ZipRecruiter? Próbujesz otworzyć ZipRecruiter, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy ZipRecruiter działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa ZipRecruiter działa!

ZipRecruiter częste awarie

ZipRecruiter jest praca na znalezienie zatrudnienia lub pracodawcy. Ma zastosowanie do poszukiwania pracy, która zapewnia optymalne rezultaty, wykonując wyszukiwania automatycznie. Z ZipRecruiter można znaleźć pracę blisko i szybko. Pozwala również firmom pisać wiele reklam w różnych toreb bezpłatną pracę i badać kandydatów poprzez wywiady w Internecie.

ZipRecruiter przeznaczony jest do rekrutacji, zatrudniania, publikacji, wybór pracy i pracowników. Jest możliwe, że ta aplikacja może dodać wielu użytkowników do jednego konta, aby pomóc w ocenie i badaniu kandydatów. Aplikacja ta jest dostępna dla systemów operacyjnych Android, iOS i przeglądarek poprzez strony internetowe.

Jest możliwe, że stosowanie tych komunikatów o błędach ZipRecruiter.


Komunikat o błędzie „nieuprawniony”, pojawi się ten komunikat przy próbie dostępu do strony konkretnego ciągu koncie użytkownika i prawdopodobnie konta użytkownika jest ograniczona i nie jest upoważniony.

Aby rozwiązać ten dziennik, kliknij na „Moje konto”> „Ustawienia”> „Użytkownicy”. Który daje dostęp do uprawnionego użytkownika do tego. Niezastosowanie się do rozwiązania problemu zawsze można skontaktować się z pomocą techniczną.


Błąd „musi być podany adres e-mail.” To dlatego, że istnieje już konto przypisane do tego adresu e-mail lub podłączony do istniejącego użytkownika na własną rękę. Aby uniknąć tego komunikatu zaleca się lista użytkowników jest sprawdzana, aby upewnić się, że ten adres e-mail nie jest to związane z żadnym innym użytkownikiem na koncie. Jeśli problem nie ustąpi należy skontaktować się z pomocą techniczną dla lepszego rozwiązania.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z ZipRecruiter? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z ZipRecruiter, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do ZipRecruiter, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać ZipRecruiter do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy ZipRecruiter na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów ZipRecruiter


Kopiuj URL