RZECZYWISTY STAN

ZoneAlarm AntiVirus

Nie możesz połączyć się z ZoneAlarm AntiVirus? Próbujesz otworzyć ZoneAlarm AntiVirus, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy ZoneAlarm AntiVirus działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa ZoneAlarm AntiVirus działa!

ZoneAlarm AntiVirus częste awarie

ZoneAlarm jest oprogramowanie firewall opracowany przez Check Point dla systemów operacyjnych Microsoft Windows. Głównym celem tego programu jest kontrolowana przez obszar połączeń sieciowych komputera. Na przykład, „strefa zaufanie” to taki, który obejmuje sieć lokalną użytkownika, podczas gdy „strefa Internet” obejmuje wszystko, co nie jest w „strefie zaufania”.

ZoneAlarm zawsze poprosić użytkownika o zgodę na dostęp do Internetu.

Ale jak w każdym programie można rzucić błąd i ZoneAlarm nie jest zwolniony z tego, ale nie w dół przynieść możliwych rozwiązań.


Komunikat „Błąd runtime ZoneAlarm.log”, który występuje podczas uruchamiania programu ZoneAlarm, ale może również wystąpić, gdy program jest uruchomiony. Aby rozwiązać ten problem, zalecamy następujące kroki:

1. Kliknij przycisk Start systemu Windows

2. Typ „Przywracanie systemu” i kliknij przycisk „enter”.

3. Kliknij „Przywracanie systemu”.

4. Postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora przywracania systemu.

5. Uruchom ponownie komputer.

Innym możliwym rozwiązaniem tego problemu jest ponowne zainstalowanie programu od podstaw. Aby to zrobić, należy nacisnąć przycisk Start> wpisz „unistall”> Enter> kliknij „Dodaj lub usuń programy”> Znajdź wejścia ZoneAlarm i kliknij przycisk „Odinstaluj”> wykonaj kroki deinstalacji> uruchom ponownie komputer i zainstaluj ponownie zaprogramować ponownie.

Jeśli powtarzał problemowe i to nie rozwiąże problemu, możliwe jest, że komputer nie jest aktualizowana, więc użytkownik musi zaktualizować system Windows. Dla tego:

1. Kliknij przycisk Start systemu Windows.

2. Wpisz w polu „Update” i naciśnij „ENTER”.

3. Następnie w oknie dialogowym Windows Update, kliknij przycisk „Sprawdź aktualizacje”.

4. Jeśli istnieją aktualizacje, kliknij ""Install Updates""

5. Uruchom ponownie komputer.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z ZoneAlarm AntiVirus? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z ZoneAlarm AntiVirus, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do ZoneAlarm AntiVirus, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać ZoneAlarm AntiVirus do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy ZoneAlarm AntiVirus na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów ZoneAlarm AntiVirus


Kopiuj URL