RZECZYWISTY STAN

Zoolz

Nie możesz połączyć się z Zoolz? Próbujesz otworzyć Zoolz, ale witryna nie działa i wygląda na to, że jest dzisiaj offline? Sprawdź problem poniżej, jeśli jest bezczynny dla wszystkich innych lub tylko dla Ciebie!

68%

Status serwera
80% Pełny

12

Państwa
30% Pełny

170ms

Czas odpowiedzi
20% Pełny

Usługa ping

W Isnotdown możesz od razu sprawdzić, czy Zoolz działa idealnie, czy wręcz przeciwnie, rejestruje jakiś problem w oferowaniu swoich usług.

Usługa
$bash

Wydaje się, że usługa Zoolz działa!

Zoolz częste awarie

Zoolz to usługa cloud na stronie, która oferuje prawie nieskończoną przechowywanie dość tanim kosztem. Zoolz oferuje różne rodzaje abonamentów dla użytkowników dostosowujących się do ich potrzeb. Platforma ta oferuje inne narzędzia, w tym pasma, które użytkownik może wspiąć się do 150 GB w czasie 10 godzin, bez ograniczania się do systemu.

Zoolz nie rozpoznaje typ danych jest ładowany w chmurze, ponieważ są one szyfrowane, ale system ocenia przesłane zabezpieczeń metadanych zapobiec piractwu.


Zoolz można wyrzucić błąd połączenia z wyświetlaniem komunikatu „Nie można połączyć się z serwerem”. Ten komunikat jest fakt, że komputer nie mógł komunikować się z serwerami Zoolz.

Aby rozwiązać ten problem Zoolz sprawdzić ustawienia dla tego otwartego oprogramowania stacjonarnego Zoolz> Ustawienia> Połączenie> Bezprzewodowe> Lista Wi-Fi sejf> Upewnij się, że zostały wybrane opcje Wi-Fi> Zapisz.

Innym możliwym rozwiązaniem jest, aby sprawdzić, czy program antywirusowy lub firewall nie narusza stosowania Zoolz. W niektórych przypadkach użytkownik będzie sprawdzić konfigurację systemu Windows i ma poświadczeń administracyjnych. Aby to zrobić, kliknij Windows + R> Uruchom> wpisz gpedit.msc> Enter> Konfiguracja urządzenia> Dwukrotnie kliknij Ustawienia systemu Windows> kliknij dwukrotnie Ustawienia zabezpieczeń> Zasady lokalne, dwukrotnie kliknij> kliknij dwukrotnie ikonę Opcje zabezpieczeń> następnie w szczegółach okienko, kliknij dwukrotnie Kryptografia systemu: Zastosowanie algorytmów zgodnych FIPS dla celów szyfrowania, mieszania i podpisywania> wyłączony> OK. Następnie wyjść Zoolz Zoolz i zacząć od nowa.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów
Problem rozwiązany? Nadal nie możesz połączyć się z Zoolz? Przejdź do kroku 2.
Włącz go ponownie. Wyczyść internetowe pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki.
Nadal utknąłem i nie cieszę się z Zoolz, a następnie przejdź do kroku 3.
Tymczasowo wyłącz program antywirusowy lub zaporę ogniową działającą w tle. Jeśli teraz możesz uzyskać dostęp do Zoolz, pamiętaj, że Twoje oprogramowanie zabezpieczające powoduje problemy. Spróbuj dodać Zoolz do zestawu zaufanych witryn.
DNS to usługa, która tłumaczy Zoolz na odczytywalny maszynowo adres zwany adresem IP. W większości przypadków ta praca jest wykonywana przez dostawcę usług internetowych. Jeśli nie otwierają się tylko określone witryny, prawdopodobnie ulegną uszkodzeniu.

Poproś o bezpośrednią pomoc administratorów Zoolz


Kopiuj URL